GLASS & CERAMICS / Art Glass / Karaff (dds) 4925082
nr 492 5082
Karaff (dds)
Lenght: ()
Erik Höglund (1932-1998) för Boda, 1960-tal, orange glas, höjd: 28 cm sign. H 1586/100
Withdrawn
Monday October 29 2007
at 16:00:41
- Thema-auction